link
1 1 1 1
1 1 2 3 4
TECHNOLOGIA
 

Wytwórnia Wódek Gatunkowych NISSKOSHER przy udziale najnowszych osiągnięć światowych technologii, stosuje jednocześnie stare sprawdzone receptury i sposoby produkcji wódek i likierów.

Wyroby luksusowe wymagają czasu, cierpliwości i niezwykłej staranności. Powstają one długo i bez pośpiechu. Swoją jakość zawdzięczają m.in. sezonowaniu produkowanych przez nas naturalnych nalewów, które użyte do produkcji przekazują wyrobom odpowiednie walory smakowe i zapachowe - szczególnie cenione przez smakoszy. Przez lata dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zawsze wyjątkowe.

Wszystkie wyroby wytwarzane są z najlepszych w kraju rektyfikowanych neutralnych spirytusów, oraz wyłącznie naturalnych substancji aromatyczno-smakowych, tj. wiśni, orzechów, miodu, świeżych płatków róży, soków owocowych i nalewów alkoholowych z ziół, korzeni i owoców.

Woda używana w procesie technologicznym czerpana jest z ujęć w najczystszym regionie kraju - Beskidach. Dodatkowo poddawana obróbce w nowoczesnej stacji demineralizacji.

Proces technologiczny odbywa się w ciągu zamkniętym. Zbiorniki używane do produkcji oraz sieci przesyłowe wykonane są ze stali kwasoodpornej.
Każda partia produktu poddawana jest analizie przy użyciu najnowszych rozwiązań laboratoryjnych.

O wysokiej klasie naszych produktów zaświadczają, oprócz wyników badań laboratoryjnych, nagród i wyróżnień, bardzo wysokie notowania najważniejszych weryfikatorów - Klientów.

Copyright © NISSKOSHER 1990 - 2021 Design by Studio M64